Z ostatniej chwili

Portal Społecznościowy - Kontakt365.pl - Bądź w kontakcie z innymi przez 365 dni w roku

Wszyscy się jarają fak ju a ważne sprawy ?

DECYZJA W SPRAWIE WYDOBYCIA - BEZPRAWIE!

Opublikowano  734 Wejść zaktualizowane 7 dni temu

Burzliwe posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Bogactw Naturalnych i Aktywów Narodowych

Obecny minister główny geolog kraju Piotr Dziadzio podważył wiarygodność i kompetencje swojego poprzednika głównego geologa kraju ministra Mariusza Orion Jędryska, będącego na tym stanowisku przez 6 lat. Setki publikacji Oriona Jędryska: https://jedrysek.eu/wystapienia-rad

 

Możliwe, że minister Dziadzio okłamuje polskie społeczeństwo, że właściwie Polacy nie posiadają dużych zasobów naturalnych. Inna możliwość, to to, że minister Jędrysek okłamywał Polaków przez dziesięć lat mówiąc wielokrotnie o ogromnych zasobach naturalnych, dzięki którym Polacy mogą być bogatym narodem w ciągu 5-8 lat. W ciągu najbliższych kilku dni może dojść do dopuszczenia do przyznania koncesji wydobywczych dla kanadyjskiego podmiotu, co odbierze Polakom prawa do wydobycia zasobów o wartości ponad 240 MLD PLN. Katastrofalna w skutkach poprawka (do poprawki) do ustawy zmieniająca prawo wstecz została zakwestionowane przez Biuro Analiz Sejmowych i Senackich.  Została odrzucona w senacie jednym głosem. Wraca jednak do sejmu, gdzie było w pierwszym czytaniu przegłosowana została głosami PiSu i Konfederacji. Sytuacja ta może się powtórzyć.

Różnica między ministrami musi zostać wyjaśniona na drodze szerokiej publicznej debaty lub przesłuchań. Posłowie i frakcje głosujący wbrew interesowi Polskiemu będą musiały wytłumaczyć się z tego przed swoimi wyborcami.

 

Do dzisiaj rząd PiS nie uchwalił strategii polityki energetycznej Państwa! 

Doskonałe wystąpienie niezależnego eksperta ds. górnictwa i energetyki Krzysztofa Tytko z Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych, który udowodnił, że rząd PiS prowadzi najgorszą politykę dla Polski i polskiego społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa energetycznego Polski. 

 

Istotne fragmenty Komisji ds. Bezpieczeństwa Energetycznego oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Bogactw Naturalnych i Aktywów Narodowych:

Krzysztof Tytko ujawnia 20 MLD roszczeń arbitrażowych ukrywanych przez rząd PiS

100 mln dla K. Tytko na dotarcie do zasobów wodoru. Na komisji OrZE politykę energetyczna POPISu

Kompromitacja rządu i opozycji w konfrontacji że strona społeczną! Polska jest bogata a Korwin śpi.

Rządy PiS to przepis na katastrofę. Wzruszający apel Dariusz Budziszewski do Polaków

Czy Konfederacja wspólnie z PiS odda polskie zasoby miedzi o wartości 240 mld?

Ile mamy majątku?! Ostry spór Braun, Sośnierz, Korwin, Tytko i minister Dziadzio

Prosimy o wspieranie poprzez udostępnianie, komentarze i wykopy powyższych treści. Tworzymy świadomość i ruch społeczny, by ocalić nasze zasoby i przyszłe bogactwo Polski.

Jak rozwiązać problem SMOGu? Rozwiązanie praktyka i konfrontacja z SYSTEMEm:

Dzwonię do urządów wojewódzkich, samorządów, rozmawiam z prezydentami miast, wójtami, chcę przedstawić technologię zrobienia z starego kotła "kopciucha", urządzenie do zgazowania węgla - bez kosztowo, zero złotych! Uwierzcie mi, jestem traktowany jak intruz, ONI nie chcą nic robić! Mają pewne wytyczne poza które się nie wychylą. Musiałbym chyba obiecać Im prezent, aby zainteresowali się sprawą! Nie trafia, że nie wydajemy złotówki, że ograniczamy emisje dymu o ok.90%, oszczędzamy ok. 30% węgla, ograniczamy emisje CO2 o 30%. Zastanawiam się, czy nie pora na odbicie naszej Ojczyzny z rąk urzędniczego okupanta, który traktuje nas i sprawy jakie by nie były, jak intruza, który zakłóca spokój urzędnika, który czuje się władcą życia lub śmierci!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smog problem rozwiązany!

Czy Twoim zdaniem Polska została już wyprzedana ?

Image
Tak
Nie
Juiż dawno oddana

Twoja reakcja?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Komentarze